Stowarzyszenie Górników Gminy Kleszczów „Gwarek Brunatny”.

Witamy

Na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Górników Gminy Kleszczów „Gwarek Brunatny”.
Na terenie naszej gminy rozpoczęło działalność Stowarzyszenie Górników Gminy Kleszczów „Gwarek Brunatny”. Celem działalności stowarzyszenia jest m.in. krzewienie wiedzy wiedzy praktycznej na temat górnictwa oraz wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz tradycji górniczych. Zapraszamy do swojego grona wszystkich byłych i obecnych pracowników Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów zamieszkujących na terenie gminy Kleszczów do uczestnictwa w stowarzyszeniu . Więcej informacji uzyskacie Państwo telefonicznie. W zakładce kontakt podano numery telefonów.

Składka członkowska w br. kalendarzowym wynosi 60 zł.

Statut Stowarzyszenia do pobrania: STATUT STOWARZYSZENIE GÓRNIKÓW GMINY KLESZCZÓW.

© Gwarek Brunatny . All Rights Reserved.

Background
Color scheme